Vše o nákupu

Jak nakupovat

Menu jsme se snažili udělat tak, abyste se v nabídce bezlepkových potravin neztratili, ať už Vám lékař diagnostikoval celiakii nebo jste se rozhodli, že lepek částečně omezíte.  Věděli jste, že doma připravená jídla můžete odlehčit přirozeně bezlepkovými surovinami nebo přílohami bez obsahu pšenice? I když s bezlepkovou dietou začínáte a stále trochu tápete, měli byste najít vše, co hledáte. V kategorii Vaření a pečení najdete spoustu podkategorií s vychytávkami pro vaření bez lepku a bezlepkové pečení už nebude noční můrou, i další hlavní kategorie Mlsání a svačinkyPečivo, Nápoje pro Vás snad budou dostatečně přehledné.

Zboží, které nakupujete poprvé objednávejte v množství nezbytně nutném pro to, abyste ho mohli vyzkoušet a ochutnat. Obecné pravidlo, že spotřebitel nakupující v e-shopu může od kupní smlouvy odstoupit do 14 dnů od převzetí zboží zde nemusí platit. Mezi výjimky patří potraviny a další sortiment podléhající rychlé zkáze, či zboží, které bylo po dodání spotřebitelem otevřeno, vyňato z uzavřeného obalu nebo je jeho obal jakkoliv porušen a mohla by být narušena hygiena výrobku představující zdravotní riziko. 

Přestože informacím o výrobcích věnujeme velkou péči, může dojít ke změně složek potravin, obsahu živin, dietetických informací a alergenů. Vždy byste si proto měli přečíst etiketu na výrobku a nespoléhat se pouze na informace poskytnuté na internetových stránkách. I přesto, že jsou informace o výrobcích pravidelně aktualizovány, nemůžeme přijmout odpovědnost za jakékoliv nesprávné informace. To však nemá vliv na Vaše práva dle zákona. 

A jedna dobrá rada na závěr: vyhněte se receptům, kde píšou, že máte použít určité množství bezlepkové mouky bez toho, aby to bylo přesně specifikováno o jakou mouku se jedná. Mouk bez lepku jsou spousty, existují jednodruhové mouky i směsi, ale žádná z nich není tak universální, jako mouka pšeničná, je tedy málo pravděpodobné, že pokud sáhnete po libovolné mouce neobsahující lepek, dílo se podaří, což by Vás mohlo na začátku zbytečně odradit.

Nevíte si rady? Není nic jednoduššího než nám napsat nebo zavolat, pokud to bude v našich silách, tak Vám s výběrem poradíme. Osobní zkušenost a individuální přístup je to, co budete na začátku určitě potřebovat.

 

Doprava a platba

Pokud jste se rozhodli pro osobní odběr na prodejně, objednejte on-line, zaplaťte, vyzvedněte zboží a nezaplatíte nic navíc. 

Objednávky do 1.000 Kč

poštovné 69 Kč - Zásilkovna (do 5 kg váhy včetně obalu, tj. 4,8 kg váhy zboží, doručení na výdejní místo)
poštovné 100 Kč - PPL (doručení balíčku přímo k Vám domů), PPL ParcelShop (doručení na výdejní místo)

dobírka 30 Kč

Objednávky od 1.000 do 2.000 Kč

poštovné 50 Kč

dobírka 30 Kč

Objednávky nad 2.000 Kč

máte dopravu zdarma!!!

dobírka 30 Kč

 

Prosíme, zásilku překontrolujte přímo před Vaším kurýrem. V případě, že Vám bude doručená poškozená zásilka, nepřebírejte ji a vraťte zpět.

 

Odstoupení od kupní smlouvy

Vzorový formulář odstoupení od kupní smlouvy (lze použít mimo tyto 3 případy)

  1. zboží nepodléhající rychlé zkáze
  2. zboží neotevřené či nenarušené
  3. zboží, které není zakoupeno fyzickou osobou – podnikatelem, tzv. Nákup na firmu

 

Náklady na poštovné při vrácení zboží nese v plné výši zákazník.

Adresát:

Eva Trýznová
Mrklov 119
514 01 Jilemnice
info@vseproceliaky.cz
telefon +420 732 494 146

Oznamuji, že tímto odstupuji od kupní smlouvy o nákupu tohoto zboží:

Datum převzetí zboží: ..... (doplňte datum převzetí zboží)
Číslo objednávky: ..... (doplňte č. objednávky)
Jméno a příjmení kupujícího: ..... (doplňte jméno a příjmení)
Adresa kupujícího: ..... (doplňte adresu)
Číslo účtu kupujícího: ..... (vyplňte pouze v případě, že chcete vrátit peníze převodem na Váš účet)
Datum: ..... (doplňte dnešní datum)
Podpis: ..... (v případě, že odstoupení zasíláte poštou).

Odstoupení od smlouvy nám zašlete společně se zbožím, které vracíte. V případě, že zašlete odstoupení od smlouvy e-mailem, je Vaší povinností vrátit zboží do tří dnů od odeslání odstoupení od smlouvy.

My jako prodávající pak máme lhůtu 14 dnů na to, abychom Vám vrátili peníze. V obchodních podmínkách definujeme, že peníze vracíme stejným způsobem jako jsme je přijali. V případě, že se Vám nebude chtít na poštu, nebo chcete vrátit peníze co nejrychleji, doplňte nám do odstoupení Vaše číslo účtu, peníze Vám zašleme převodem z účtu.

Poštovné vracíme ve výši stanovené zákonem.