Švestková povidla s jablky slazená DARINKA

Neohodnoceno
 

Jsou vhodné na pečivo, koláčky, šátečky, bavorské vdolečky, do mřížkových koláčů, závinů, buchet, kynutých a bramborových knedlíků či povidlových taštiček, ale i třeba pro přípravu povidlové omáčky k masu.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 127 Kč / 1 kg
127 Kč
   
Kód produktu 18242
Značka Zeelandia
Kategorie Džemy, marmelády, povidla
 

Povidla vyrábíme tradičním způsobem - odpařováním vody z ovocného základu. Ke švestkám jsme přidali i jablka nejen jako přirozený zdroj pektinu, ale zároveň pro dosažení konzistence ideální na pečení. Povidla ve výrobku krásně drží, během pečení ani vaření z těsta nevytékají.

Jsou vhodné na pečivo, koláčky, šátečky, bavorské vdolečky, do mřížkových koláčů, závinů, buchet, kynutých a bramborových knedlíků či povidlových taštiček, ale i třeba pro přípravu povidlové omáčky k masu (vepřové panence, zvěřině nebo hovězím steakům).

Náplně Darinka vyrábíme v Chelčicích, malé jihočeské obci v oblasti Pošumaví. Pečlivě dbáme na kvalitu vstupních surovin, protože právě ty spolu s dodržováním správných postupů výroby zaručí, že se k Vám dostanou ty nejlepší džemy, povidla a další náplně.

Náplně vyrábíme již od roku 2000. Na počátku stály dlouholeté zkušenosti z oboru a spousta úsilí. Ovocné náplně byly původně jediným výrobním artiklem a dodnes zůstávají důležitou součástí našeho sortimentu. Představují asi polovinu naší stávající výroby v Chelčicích. Výrobní závod nesl až do konce roku 2015 jméno Lady Marmelade, kdy se již oficiálně sloučil se svou sesterskou společností Zeelandia, předním dodavatelem surovin pro pekaře a cukráře v České republice.

Závod prošel několika etapami rekonstrukce, jejichž cílem bylo nejen zdokonalení výrobních zařízení, rozšíření výrobních kapacit a zvýšení bezpečnosti práce při výrobě, ale především zajištění standardně vysoké kvality našich náplní. Kvalita výrobků a spokojenost našich zákazníků je pro nás tím nejdůležitějším.

Složení: švestkový protlak 48%, jablečný protlak 22%, sušené švestky 21%, glukózový sirup, cukr, voda, kyselina citronová, aroma

Hmotnostní podíl ovoce v 1 kg výrobku nejméně 220 g – z toho švestka 75%.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

energie 1205 kJ/287 kcal, tuky 0,67 g (z toho nasycené 0,21 g), sacharidy 61,19 g (z toho cukry 61,19 g), vláknina 4,75 g, bílkoviny 2,09 g, sůl 0,02 g

Na 100 g povidel bylo použito 220 g ovoce (75% švestek, 25% jablek). 

Výrobce: Zeelandia spol. s r.o., Malšice 267, 391 75  Malšice

Hmotnost: 1 kg

Hmotnost 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: