Koupelová sůl s růží 150g

Neohodnoceno
 

Solné terapie mají výborné účinky na kožní problémy (lupénku). Solnou koupel si můžeme preventivně dopřát i doma. Jen tak pro radost jako domácí wellness.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Měrná cena 326,70 Kč / 1 kg
49 Kč
   
Kód produktu 18035
Značka 4Slim
Kategorie Péče o tělo
 

Růžová barva Himalájské soli svědčí o vysokém obsahu různých druhů minerálů a stopových prvků včetně vápníku, hořčíku, draslíku, mědi a železa. Sůl pochází z přírodních solných ložisek v Pakistánu. Himalájská sůl známá jako "bílé zlato" je až 500 miliónů let stará a pochází z oblasti s nejkvalitnější solí na světě - ze solných dolů 5 000 metrů hluboko pod Himálajským pohořím.

Sůl a pokožka

Obvykle se nám zdá, že sůl pokožku vysušuje. Zejména po pobytu ve slané vodě u moře. Avšak je tomu naopak, sůl vodu váže. Sůl se postará o urychlené odlupování odumřelých svrchních buněk pokožky, spodní vrstva kůže zůstane krásně hydratovaná, protože sůl váže vodu. Pokožka zbavená horní vrstvy zůstává krásně hladká a na dotek hebká. Můžeme říct, že sůl podporuje dobrou kondici pokožky. A to není vše, sůl má čistící a dezinfekční účinky, hojí, detoxikuje a mírní kožní projevy. Pokožka po pravidelném pobytu v solné koupeli se stává zdravější.  Pokud nemáte možnost pobýt v solné koupeli, nezoufejte. Můžete solnou koupel dopřát svým namáhaným nohám. Nohy se krásně prohřejí a tím i prokrví. Vaše nohy si zaslouží hýčkat.

Sůl pro domácí koupel

Solné terapie mají výborné účinky na kožní problémy (lupénku). Solnou koupel si můžeme preventivně dopřát i doma. Jen tak pro radost jako domácí wellness. Podpoří Vám imunitu, náladu, kondici a po takové solné koupeli se budete cítit jako znovuzrození. Pro začátek je lépe začínat pozvolna, stačí 5 – 10 minut. Maximální délka pobytu ve slané vodě by neměla přesáhnout 20 min, ideální teplota vody je 30 0C. Platí úměra, že čím vyšší teplota vody, tím vyšší zátěž pro organismus. Po koupeli stačí tělo lehce osušit ručníkem a měl by následovat klidový režim. Tuto očistnou koupel aplikujte minimálně 1 x týdně.

Jak se dočteme v mnoha článcích, jsou solné koupele účinné zejména na podzim jako prevence nachlazení a podpora imunity, přispívají k celkové detoxikaci a očistě organismu.

Ingredients: Sodium Chloride (Himalaya mineral salt) 97%; sušené okvětní plátky růží 3%.

Použití: Obsah sáčku vysypte do prázdné vany a proudem teplé vody rozpusťte sůl. Očistná, rehabilitační a relaxační koupel trvá cca 20 min. Koupel ukončete opláchnutím teplou vodou.

Hmotnost: 150g.

Výrobce: 4slim (HEINZ FOOD a.s.)

Hmotnost 0.15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: